İade & Değişim Koşulları

TESLİMAT VE İADE

 

Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir. İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketinizi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.  Ücretsiz iade gönderimi yapabilmek için paketi kargo firmasına teslim ederken  546777616  numarasını kargo görevlisine vermeyi unutmayınız. 

 

İnternet mağazasından aldığım ürünleri mağazalara iade edebilir miyim?

 

İnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte bayi statüsündeki mağazalar dışında istediğiniz Tiffany&Tomato mağazasına iade edebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı/banka kartı ile yaptıysanız iade ödemeniz kartınıza yapılacaktır. Havale işlemi ile ödeme gerçekleştirdiyseniz ödeme hesabınıza yapılacaktır.

 

 

İade Adresi: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Kayalar Sok. No:9/2 Merter Güngören İstanbul

 

 

Beden değişimi için ne yapmam gerekli? Mağazalarda değişim yapabilir miyim?

Değişim işlemlerinizi 14 gün içerisinde bayi statüsündeki mağazalar dışında tüm Tiffany&Tomato mağazalarında gerçekleştirebilirsiniz.  Mağaza çalışanlarımız ürün değişiminde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

 

 

İade etme süresi kaç gündür?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

 

İade kargo masrafından kim sorumlu olacaktır?

Tüm iadelerinizi Yurtiçi Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. Tiffany&Tomato iadesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

 

 

İade ettiğim ürün/ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılacaktır?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten en geç 1 hafta içerisinde para iadeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yapılacaktır.Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hâlâ şüpheleriniz varsa lütfen  web.satisdestek@tiffanytomato.com.tr adresine e-posta gönderiniz ya da 850 850 10 85 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

 

Not: tiffanytomato.com.tr taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka bu tutarı taksit halinde geri yansıtır. Örn: 6 taksitle aldıysanız 6 ayda iade tamamlanır.

 

 

Elime yanlış veya kusurlu ürün geçerse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi Yurtiçi Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilecektir.

 

 

Lütfen İade ve Değişim Politikamızı Okuyunuz.

 

Tıpkı mağazalarımızda olduğu gibi ürüne bakmak ve ürünü denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Lütfen orijinal ambalajı saklayın ve ürünle birlikte iade edin. Ürünleri ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denemeyiniz. Ayakkabıları dışarıda giymeyiniz; tabanda herhangi bir kir ve sürtme izi olmamalıdır. Etiketleri çıkarmayınız.İç giyim ürünleri hijyen dolayısıyla kesinlikle iade edilemez. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış,bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu iade politikası hatalı ürünlere ilişkin yasal haklarınızı etkilemez.

 

Çerez kullanıyoruz
Web sitemizdeki gezinme deneyiminizi iyileştirmek için çerezler ve diğer takip teknolojilerini kullanıyoruz.
E-adam Dijital Reklam ve Danışmanlık